Metatag (8.x-1.4) - en to uk translation catalogue (580 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Subject
uk: Тема

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Tags
uk: Теґи

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: - None -
uk: - Немає -

en: Image
uk: Зображення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Views
uk: Види

en: Add
uk: Додати

en: View
uk: Перегляд

en: Format
uk: Формат

en: Region
uk: Область

en: Display
uk: Показ

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: User
uk: Користувач

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Locale
uk: Мова

en: Page URL
uk: URL сторінки

en: Overridden
uk: Перевизначено

en: Advanced
uk: Розширені

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Image URL
uk: URL зображення

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: Fax number
uk: Номер факсу

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Department
uk: Відділ

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Source
uk: Джерело

en: Front page
uk: Головна сторінка

en: Revert
uk: Відновити

en: Coverage
uk: Охоплення

en: See also
uk: Дивіться також

en: Street address
uk: Вулиця

en: Video width
uk: Ширина відео

en: Video height
uk: Висота відео

en: Locality
uk: Населений пункт

en: Default value
uk: Базове значення

en: Publisher
uk: Видавець

en: Publisher URL
uk: URL видавця (Publisher URL)

en: Global
uk: Глобальне

en: Abstract
uk: Анотація

en: Yandex
uk: Яндекс

en: Generator
uk: Генератор

en: Identifier
uk: Ідентифікатор

en: About
uk: Про модуль

en: Translate
uk: Перекласти

en: Creator
uk: Автор

en: Metatags
uk: Метатеги

en: Meta tags
uk: Метатеґи

en: Image height
uk: Висота зображення

en: Image width
uk: Ширина зображення

en: Country name
uk: Назва країни

en: Origin
uk: Джерело

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем

en: Relation
uk: Відношення

en: Image type
uk: Тип зображення

en: Dublin Core
uk: Дублінське ядро

en: Application name
uk: Назва програми

en: Canonical URL
uk: Канонічний URL

en: Robots
uk: Роботи

en: Site verification
uk: Перевірка сайту

en: Facebook App ID
uk: ID Facebook-програми

en: Document status
uk: Стан документу

en: Default shortcut icon
uk: Базова іконка

en: Video URL
uk: URL відео

en: Rights
uk: Права

en: Contributor
uk: Співвиконавець

en: Image alternative text
uk: Альтернативний текст для зображення

en: Facebook Application ID
uk: ID програми Facebook

en: Theme Color
uk: Колір теми

en: 404 page not found
uk: 404 сторінку не знайдено

en: Shortlink URL
uk: Короткий URL (Shortlink URL)

en: Manifest
uk: Маніфест

en: Add default meta tags
uk: Додати базові метатеґи

en: Provides search engines with specific directions for what to do when this page is indexed.
uk: Повідомляє пошуковим системам з особливими директивами параметри індексування цієї сторінки.

en: Describes the name and version number of the software or publishing tool used to create the page.
uk: Описує назву і версію програмного забезпечення чи інструментарію, за допомогою якого створено сторінку.

en: Using defaults
uk: Використання умовчань

en: Select the type of default meta tags you would like to add.
uk: Оберіть тип базових метатеґів, які слід додати.

en: Viewport
uk: Область перегляду

en: Set Cookie
uk: Встановити файл cookie

en: Dublin Core: Contributor
uk: Дублінське ядро: Співавтор

en: Dublin Core: Creator
uk: Дублінське ядро: Автор

en: Dublin Core: Date
uk: Дублінське ядро: Дата

en: Dublin Core: Description
uk: Дублінське ядро: Опис

en: Dublin Core: Publisher
uk: Дублінське ядро: Видавець

en: Dublin Core: Title
uk: Дублінське ядро: Назва

en: Video type
uk: Тип відео

en: Original source
uk: Першоджерело

en: Mobile Optimized
uk: Оптимізоване для мобільного

en: Google Plus
uk: Google +

en: Allow search engines to index this page (assumed).
uk: Дозволити пошуковим системам індексувати цю сторінку (як передбачено).

en: Allow search engines to follow links on this page (assumed).
uk: Дозволити пошуковим системам переходити за посиланнями на цій сторінці (як передбачено).

en: An image associated with this page, for use as a thumbnail in social networks and other services.
uk: Зображення, пов’язане з цією сторінкою, використовується як мініатюра в соціальних мережах чи інших службах.

en: Control the main settings pages and modify per-object meta tags.
uk: Керування основними налаштуваннями сторінок і зміна мета-теґів для кожного об'єкту окремо.

en: Metatag
uk: Метатеґ

en: Basic tags
uk: Прості теґи

en: The name given to the resource.
uk: Назва, надана ресурсові.

en: An entity primarily responsible for making the resource. Examples of a Creator include a person, an organization, or a service. Typically, the name of a Creator should be used to indicate the entity.
uk: Особа, що несе первинну відповідальність за створення змісту ресурсу. Приклади Творця включають персону, організацію або службу. Зазвичай, ім'я Творця використовується для індикації об'єкта.

en: The topic of the resource. Typically, the subject will be represented using keywords, key phrases, or classification codes. Recommended best practice is to use a controlled vocabulary. To describe the spatial or temporal topic of the resource, use the Coverage element.
uk: Тема змісту ресурсу. Зазвичай Тема відображається за допомогою ключових слів, ключових фраз класифікаційних кодів, які описують тему ресурсу. Для практичного використання рекомендується вибирати значення з контрольованого словника. Для опису теми з просторовим розташування чи часовим проміжком використовуйте елемент Охоплення.

en: An account of the resource. Description may include but is not limited to: an abstract, a table of contents, a graphical representation, or a free-text account of the resource.
uk: Повідомлення про зміст ресурсу. Опис може бути складатися, але не обмежуватися з наступного: реферат, зміст, графічного представлення чи простий текстовий викладу ресурсу.

en: An entity responsible for making the resource available. Examples of a Publisher include a person, an organization, or a service. Typically, the name of a Publisher should be used to indicate the entity.
uk: Особа, відповідальна за введення ресурсу в обіг. Приклади Видавця включають персону, організацію або службу. Зазвичай, ім'я Видавця використовується для індикації об'єкта.

en: An entity responsible for making contributions to the resource. Examples of a Contributor include a person, an organization, or a service. Typically, the name of a Contributor should be used to indicate the entity.
uk: Особа, яка зробила внесок у створення змісту ресурсу. Приклади Співвиконавця включають персону, організацію або службу. Зазвичай, ім'я Співвиконавця використовується для позначення сутності.

en: A point or period of time associated with an event in the lifecycle of the resource. Date may be used to express temporal information at any level of granularity.  Recommended best practice is to use an encoding scheme, such as the W3CDTF profile of ISO 8601 [W3CDTF].
uk: Момент або період часу, пов'язаний з подією у життєвому циклі ресурсу. Дата може бути використана для виведення часової інформації будь-якого рівня точності. На практиці рекомендується використовувати схему кодування значення дати на зразок W3CDTF стандарту ISO 8601.

en: The nature or genre of the resource. Recommended best practice is to use a controlled vocabulary such as the DCMI Type Vocabulary [DCMITYPE]. To describe the file format, physical medium, or dimensions of the resource, use the Format element.
uk: Природа або жанр змісту ресурсу. Для практичного використання рекомендується вибирати значення із контрольованого словника, наприклад, тип словника DCMI [DCMITYPE]. Для опису файлового формату, фізичного середовища або величини ресурсу використовується елемент Формат.

en: The file format, physical medium, or dimensions of the resource. Examples of dimensions include size and duration. Recommended best practice is to use a controlled vocabulary such as the list of Internet Media Types [MIME].
uk: Файловий формату, фізичне середовище або величина ресурсу. Приклади величини включають розмір і тривалість. Для практичного використання рекомендується вибирати значення з контрольованого словника (наприклад, списку Медіа-типів Інтернет MIME)

en: An unambiguous reference to the resource within a given context. Recommended best practice is to identify the resource by means of a string conforming to a formal identification system.
uk: Однозначне посилання на ресурс у межах даного контексту. Для практичного використання рекомендується ідентифікувати ресурс за допомогою рядка або числа, який відповідає формальній ідентифікаційній системі.

en: A related resource from which the described resource is derived. The described resource may be derived from the related resource in whole or in part. Recommended best practice is to identify the related resource by means of a string conforming to a formal identification system.
uk: Пов’язаний ресурс, з якого походить описуваний ресурс. Описуваний ресурс може походити з джерела цілком або частково. Для практичного використання рекомендується ідентифікувати ресурс за допомогою рядка, який відповідає формальній ідентифікаційній системі.

en: A language of the resource. Recommended best practice is to use a controlled vocabulary such as RFC 4646 [RFC4646].
uk: Мова ресурсу. Для практичного застосування рекомендується використовувати контрольований словник на зразок RFC 4646 [RFC4646].

en: A related resource. Recommended best practice is to identify the related resource by means of a string conforming to a formal identification system.
uk: Пов’язаний ресурс. Для практичного використання рекомендується ідентифікувати пов’язаний ресурс за допомогою 	рядка або числа, що відповідає формальній ідентифікаційній системі.

en: The spatial or temporal topic of the resource, the spatial applicability of the resource, or the jurisdiction under which the resource is relevant. Spatial topic and spatial applicability may be a named place or a location specified by its geographic coordinates. Temporal topic may be a named period, date, or date range. A jurisdiction may be a named administrative entity or a geographic place to which the resource applies. Recommended best practice is to use a controlled vocabulary such as the Thesaurus of Geographic Names [TGN]. Where appropriate, named places or time periods can be used in preference to numeric identifiers such as sets of coordinates or date ranges.
uk: Просторове або часове опис ресурсу,  просторова застосовуваність ресурсу або юрисдикція, до якої належить ресурс. До просторового опису або застосовуваності можна віднести назва місцевості або географічні координати місця розташування. Часовий опис — це назва періоду, дата або проміжок дат. До юрисдикції може відноситись назва адміністративного об'єкту або географічного місця, до якого застосовується ресурс. На практиці рекомендується вибирати значення з контрольованого словника на зразок Тезауруса Географічних назв [TGN]. Якщо це доречно, перевагу слід надавати назвам місцевостей або часових періодів замість цифрових ідентифікаторів на кшталт систем координат або діапазонів дат.

en: Information about rights held in and over the resource. Typically, rights information includes a statement about various property rights associated with the resource, including intellectual property rights.
uk: Інформація про права використання, що міститься усередині та поза ресурсом. Зазвичай, елемент Права містить положення про правові норми, що регулюють 	функціонування ресурсу або посилання на службу, яка надає цю інформацію. 	Правова інформація звичайно включає відомості про Права інтелектуальної власності, Авторського права чи інші Майнові права.

en: Provides the fifteen <a href="http://dublincore.org/documents/dces/">Dublin Core Metadata Element Set 1.1</a> meta tags from the <a href="http://dublincore.org/">Dublin Core Metadata Institute</a>.
uk: Забезпечує п'ятнадцять мета-теґів з <a href="http://dublincore.org/documents/dces/">Набору елементів метаданих Дублінського ядра 1.1</a> створеного у<a href="http://dublincore.org/">Інституті Дублінського ядра метаданих</a>.

en: Facebook Admins
uk: Адміністратори Facebook

en: Twitter card type
uk: Тип картки Твіттер

en: Site's Twitter account
uk: Обліковий запис Твіттер, що належить сайту

en: The @username for the website, which will be displayed in the Card's footer; must include the @ symbol.
uk: @username для веб-сайту, що буде відображатися в нижній частині Картки; має бути доданий символ @.

en: Creator's Twitter account
uk: Обліковий запис у Твітері, що належить авторові

en: The @username for the content creator / author for this page, including the @ symbol.
uk: @username творця/автора матеріалу цієї сторінки включно з символом @.

en: The permalink / canonical URL of the current page.
uk: Постійний / канонічний URL поточної сторінки.

en: A description that concisely summarizes the content of the page, as appropriate for presentation within a Tweet. Do not re-use the title text as the description, or use this field to describe the general services provided by the website. The string will be truncated, by Twitter, at the word to 200 characters.
uk: Опис, що лаконічно підсумовує матеріал сторінки, як це має бути для представлення сторінки у Твіттері. Не використовуйте як опис назву тексту,а використовуйте це поле для опису загальних послуг, що надаються на веб-сайті. Рядок буде у Твіттері буде усічено на межі слова до 200 символів.

en: The width of the image being linked to, in pixels.
uk: Ширина пов'язаного зображення, у пікселях.

en: The height of the image being linked to, in pixels.
uk: Висота пов'язаного зображення, у пікселях

en: Media player URL
uk: URL медіапрогравача

en: Media player width
uk: Ширина медіапрогравача

en: Media player height
uk: Висота медіапрогравача

en: MP4 media stream URL
uk: URL медіапотоку MP4

en: The full URL for an MP4 video (h.264) or audio (AAC) stream, takes precidence over the other media player field.
uk: Повний URL для MP4-відео (h.264) чи звуковий (AAC) потік, має перевагу на полем іншого медіа-програвача.

en: Google News Keywords
uk: Ключові слова для Новин Google

en: Site's Twitter account ID
uk: ID облікового запису Твіттер, що належить сайту

en: The numerical Twitter account ID for the website, which will be displayed in the Card's footer.
uk: Числовий ідентифікатор облікового запису Twitter для веб-сайту, котрий має відображатися у нижній частині Картки.

en: Creator's Twitter account ID
uk: ID облікового запису у Твітері, що належить авторові

en: The numerical Twitter account ID for the content creator / author for this page.
uk: Числовий ідентифікатор облікового запису Твітер для творця/автора матеріалу цієї сторінки.

en: The meta tags for this display
uk: Метатеґи для цього відображення

en: Configure Metatag defaults.
uk: Налаштувати умовчання метатеґів.

en: Metatag: Dublin Core
uk: Метатеґ: Дублінське ядро

en: Metatag: Open Graph
uk: Метатеґ: Open Graph

en: Metatag: Twitter Cards
uk: Метатеґ: Картки Твітер

en: Provides support for Twitter's Card meta tags.
uk: Забезпечує підтримку для метатеґів Карток Twitter.

en: Metatag: Views
uk: Метатеґ: Види

en: No Referrer
uk: No Referrer (немає посилання)

en: Used by some search engines to confirm authorship of the content on a page. Should be either the full URL for the author's Google+ profile page or a local page with information about the author.
uk: Використовується деякими пошуковими системами для підтвердження авторства матеріалу на сторінці. Має бути або повним URL сторінки профілю автора на Google+ або локальною сторінкою з інформацією про автора.

en: Used to indicate the URL that broke the story, and can link to either an internal URL or an external source. If the full URL is not known it is acceptable to use a partial URL or just the domain name.
uk: Використовується для введення URL, з якого почалося поширення інформації і може посилатися або на внутрішній URL, або на зовнішнє джерело. Якщо повний URL невідомий, можна ввести частковий URL або лише доменне ім’я.

en: Administer meta tags
uk: Адміністрування метатеґів

en: @language (original)
uk: @language (оригінал)

en: Successfully updated @language translation.
uk: Успішно оновлено переклад на мову @language.

en: 403 access denied
uk: 403 доступ заборонено

en: Prevent search engines from indexing images on this page.
uk: Заборона пошуковим системам індексувати зображення на цій сторінці.

en: iPhone app ID
uk: ID iPhone-програми

en: String value, should be the numeric representation of your iPhone app's ID in the App Store.
uk: Рядкове значення, має бути числовим представленням ідентифікатора iPhone-програми у App Store.

en: iPad app ID
uk: ID iPad-програми

en: String value, should be the numeric representation of your iPad app's ID in the App Store.
uk: Рядкове значення, має бути числовим представленням ідентифікатора iPad-програми у App Store.

en: Google Play app ID
uk: ID програми Google Play

en: iPhone app's custom URL scheme
uk: Власна URL-схема iPhone-програми

en: iPad app's custom URL scheme
uk: Власна URL-схема iPad-програми

en: If your application is not available in the US App Store, you must set this value to the two-letter country code for the App Store that contains your application.
uk: Якщо ваша програма не доступна в американському App Store, необхідно вказати тут дволітерний код країни для App Store, що містить вашу програму.

en: Label 1
uk: Мітка 1

en: This field expects a string, and you can specify values for labels such as price, items in stock, sizes, etc.
uk: Це поле приймає рядок і можна зазначити значення для міток на зразок ціни, товарів на складі, розмірів тощо.

en: Data 1
uk: Дані 1

en: This field expects a string, and allows you to specify the types of data you want to offer (price, country, etc.).
uk: Це поле приймає рядок і дозволяє зазначити тип даних, які можна пропонувати (ціна, країна тощо).

en: Label 2
uk: Мітка 2

en: Data 2
uk: Дані 2

en: Multiple values may be used, separated by a comma. Note: Tokens that return multiple values will be handled automatically.
uk: Може бути використано декілька значень, відокремлених комами. Примітка: Замінники, що повертають декілька значень, будуть оброблятися автоматично.

en: Meta tags used to integrate with Facebook's APIs. Most sites do not need to use these, they are primarily of benefit for sites using either the Facebook widgets, the Facebook Connect single-signon system, or are using Facebook's APIs in a custom way. Sites that do need these meta tags usually will only need to set them globally.
uk: Мета-теґи, використовувані для інтеграції програмних інтерфейсів (API) Facebook. Більшість сайтів цього не потребують, насамперед їх потребують сайти, що використовують або віджети Facebook, або технологію єдиного входу Facebook Connect, або програмні інтерфейси Facebook у іншій спосіб. Сайти, яким дійсно потрібні ці мета-теґи, мають встановлювати ці теги лише глобально.

en: A comma-separated list of Facebook user IDs of people who are considered administrators or moderators of this page.
uk: Список через кому ідентифікаторів користувача Facebook осіб, що вважаються адміністраторами чи модераторами цієї сторінки.

en: A comma-separated list of Facebook Platform Application IDs applicable for this site.
uk: Відокремлений комами список ідентифікаторів програм платформи Facebook, що застосовуються для цього сайту.

en: Metatag: Facebook
uk: Метатеґ: Facebook

en: Provides support for Open Graph Protocol meta tags.
uk: Забезпечує підтримку метатеґів протоколу Open Graph.

en: Prevents search engines from indexing this page.
uk: Запобігання індексування сторінки пошуковими системами.

en: Prevents search engines from following links on this page.
uk: Запобігання пошуковим системам переходити за посиланнями на цій сторінці.

en: Prevents cached copies of this page from appearing in search results.
uk: Запобігання появи в результатах пошуку кешованих копій цієї сторінки.

en: Prevents descriptions from appearing in search results, and prevents page caching.
uk: Запобігання появи в результатах пошуку описів і запобігання кешуванню сторінки.

en: Details about intellectual property, such as copyright or trademarks; does not automatically protect the site's content or intellectual property.
uk: Інформація про інтелектуальну власність, наприклад, авторські права чи торгові марки; не мається на увазі автоматичний захист матеріалів сайту чи інтелектуальної власності.

en: A brief URL, often created by a URL shortening service.
uk: Короткий URL, найчастіше створюваний службою скорочення посилань.

en: A human-readable name for the site, e.g., <em>IMDb</em>.
uk: Легка для читання назва цього сайту, наприклад, <em>IMDb</em>.

en: The type of the content, e.g., <em>movie</em>.
uk: Тип цього матеріалу, наприклад, <em>фільм</em>.

en: Preferred page location or URL to help eliminate duplicate content for search engines, e.g., <em>http://www.imdb.com/title/tt0117500/</em>.
uk: Бажане розташування сторінки або URL для уникнення дублювання матеріалу в пошукових системах, наприклад, <em>http://www.imdb.com/title/tt0117500/</em>.

en: The title of the content, e.g., <em>The Rock</em>.
uk: Заголовок цього матеріалу, наприклад, <em>Скеля</em>.

en: The word that appears before the content's title in a sentence. The default ignores this value, the 'Automatic' value should be sufficient if this is actually needed.
uk: Слово, що знаходиться на початку речення, що є заголовком матеріалу. За замовчування це значення ігнорується, якщо це дійсно потрібно, то достатньо буде обрати значення "Автоматично". Це налаштування стосується англійської мови.

en: A one to two sentence description of the content.
uk: Один або два речення з описом матеріала.

en: Content modification date & time
uk: Дата і час зміни матеріалу

en: The date this content was last modified, with an optional time value. Needs to be in <a href='http://en.wikipedia.org/wiki/ISO_8601'>ISO 8601</a> format. Can be the same as the 'Article modification date' tag.
uk: Дата останньої зміни цього матеріалу, з необов’язковим часом. Має бути у форматі <a href='http://en.wikipedia.org/wiki/ISO_8601'>ISO 8601</a>. Може збігатися з тегом "Дата зміни статті".

en: The height of the above image(s). Note: if both the unsecured and secured images are provided, they should both be the same size.
uk: Висота вищезазначеного зображення(нь). Примітка: якщо надане і неубезпечене і убезпечене зображення, то вони повинні бути однакового розміру.

en: Postal/ZIP code
uk: Поштовий індекс

en: Alternative locales
uk: Альтернативні мови

en: Article author
uk: Автор статті

en: Links an article to an author's Facebook profile, should be either URLs to the author's profile page or their Facebook profile IDs.
uk: Посилання на профіль автора статті на Facebook, мають бути або URL-адреси сторінки профілю автора або його ідентифікатори профілю Facebook.

en: Article publisher
uk: Видавець статті

en: Links an article to a publisher's Facebook page.
uk: Пов'язує статтю з профілем видавця на Facebook

en: Article section
uk: Розділ статті

en: The primary section of this website the content belongs to.
uk: Основний розділ цього веб-сайту, до якого належить матеріал.

en: Article tag(s)
uk: Теґ(и) статті

en: Appropriate keywords for this content.
uk: Відповідні ключові слова до цього матеріалу.

en: Article publication date & time
uk: Дата і час публікації статті

en: The date this content was published on, with an optional time value. Needs to be in <a href='http://en.wikipedia.org/wiki/ISO_8601'>ISO 8601</a> format.
uk: Дата публікації цього матеріалу, з необов’язковим часом. Має бути у форматі <a href='http://en.wikipedia.org/wiki/ISO_8601'>ISO 8601</a>.

en: Article modification date & time
uk: Дата і час зміни статті

en: The date this content was last modified, with an optional time value. Needs to be in <a href='http://en.wikipedia.org/wiki/ISO_8601'>ISO 8601</a> format.
uk: Дата останньої зміни цього матеріалу, з необов’язковим часом. Має бути у форматі <a href='http://en.wikipedia.org/wiki/ISO_8601'>ISO 8601</a>.

en: Article expiration date & time
uk: Дата і час завершення терміну дії статті

en: The date this content will expire, with an optional time value. Needs to be in <a href='http://en.wikipedia.org/wiki/ISO_8601'>ISO 8601</a> format.
uk: Дата спливання терміну цього матеріалу, з необов’язковим часом. Має бути у форматі <a href='http://en.wikipedia.org/wiki/ISO_8601'>ISO 8601</a>.

en: The URL of an image which should represent the content. For best results use an image that is at least 1200 x 630 pixels in size, but at least 600 x 316 pixels is a recommended minimum. Supports PNG, JPEG and GIF formats.
uk: URL зображення, що має представляти матеріал. Найкраще використати зображення розміром не менше 1200 x 630 пікселів, рекомендований мінімум 600 x 316 пікселів. Підтримувані формати - PNG, JPEG та GIF formats.

en: iPhone app name
uk: Назва iPhone-програми

en: The name of the iPhone app.
uk: Назва програми для iPhone.

en: iPad app name
uk: Назва iPad-програми

en: The name of the iPad app.
uk: Назва програми для iPad.

en: Google Play app name
uk: Назва програми Google Play

en: The name of the app in the Google Play app store.
uk: Назва програми у магазині програм Google Play

en: Google Play app's custom URL scheme
uk: Власна URL-схема програми Google Play

en: Referrer policy
uk: Політика джерела посилання

en: Unsafe URL
uk: Unsafe URL (ненадійний URL)

en: Prevent search engines from offering to translate this page in search results.
uk: Заборона пошуковим системам пропонувати переклад цієї сторінки в результатах пошуку.

en: The URL of an image which should represent the content. For best results use an image that is at least 1200 x 630 pixels in size, but at least 600 x 316 pixels is a recommended minimum. Supports PNG, JPEG and GIF formats. Should not be used if og:image:url is used.
uk: URL зображення, що має представляти матеріал. Найкраще використати зображення розміром не менше 1200 x 630 пікселів, рекомендований мінімум 600 x 316 пікселів. Підтримувані формати - PNG, JPEG та GIF formats. Не потрібно, якщо використовується og:image:url.

en: A alternative version of og:image and has exactly the same requirements; only one needs to be used.
uk: Альтернативна версія og:image, має такі самі вимоги; має використовуватись лише одна.

en: These meta tags are used to confirm site ownership with search engines and other services.
uk: Ці мета-теґ використовуються для підтвердження володіння сайтом за допомоги пошукових систем та інших служб.

en: Metatag: Verification
uk: Метатеґ: Перевірка

en: Content rating
uk: Вікова оцінка вмісту

en: No Referrer When Downgrade
uk: No Referrer When Downgrade (немає посилання на більш ранню версію)

en: Origin When Cross-Origin
uk: Origin When Cross-Origin (оригінал, при перехресному проходженні)

en: A location's formal name.
uk: Формальна назва місця розташування.

en: App Links
uk: Посилання програм

en: A fully-qualified package name for intent generation. <strong>This attribute is required by the App Links specification.</strong>
uk: Повністю визначена назва пакету для генерування intent. <strong>Цей атрибут є вимогою специфікації App Links.</strong>

en: A custom scheme for the Android app.
uk: Власна схема для Android-програми.

en: A fully-qualified Activity class name for intent generation.
uk: Повністю визначена назва класу Activity для генерування intent.

en: The name of the app (suitable for display)
uk: Назва програми (зручна для відображення)

en: The web URL; defaults to the URL for the content that contains this tag.
uk: URL веб-сторінки; за умовчанням це URL матеріалу, що містить цей теґ.

en: Should fallback
uk: Має бути резервом

en: Metatag: App Links
uk: Метатеґ: App Links

en: Provides support for applinks.org meta tags.
uk: Забезпечує підтримку для метатеґів applinks.org.

en: Dublin Core Additional Tags
uk: Додаткові теґи Дублінського ядра

en: These tags are not part of the Metadata Element Set but may be useful for certain scenarios.
uk: Ці теґи не є частиною Набору елементів метаданих, але можуть стати в нагоді в деяких сценаріях.

en: Favicons & touch icons
uk: Іконки favicon & touch

en: Icon: 16px x 16px
uk: Іконка: 16px x 16px

en: Icon: 32px x 32px
uk: Іконка: 32px x 32px

en: Icon: 96px x 96px
uk: Іконка: 96px x 96px

en: Icon: 192px x 192px
uk: Іконка: 192px x 192px

en: Metatag: favicons
uk: Metatag: іконки favicon

en: Used by most contemporary browsers to control the display for mobile browsers. Please read a guide on responsive web design for details of what values to use.
uk: Використовується здебільшого застарілими браузерами для керування відображенням у мобільних браузерах. Докладніше про використовувані значення читайте у підручниках про адаптивний веб-дизайн.

en: Provides support for meta tags used to control the mobile browser experience.
uk: Забезпечує підтримку метатеґів для керування переглядом сторінок у мобільних пристроях

en: Open Graph - Products
uk: Open Graph - Товари

en: This will be able to extract the URL from an image field.
uk: За допомогою цього можна буде витягнути URL з поля зображення.

en: Metatag: Dublin Core Advanced
uk: Метатеґ: Дублінське ядро - розширені

en: Provides forty additional meta tags from the <a href="http://dublincore.org/">Dublin Core Metadata Institute</a>.
uk: Забезпечує сорок додаткових мета-теґів з <a href="http://dublincore.org/">Інституту Дублінського ядра метаданих</a>.

en: The traditional favicon, must be either a GIF, ICO, JPG/JPEG or PNG image.
uk: Традиційна іконка favicon, має бути форматі GIF, ICO, JPG/JPEG чи PNG.

en: Icon: SVG
uk: Іконка: SVG

en: A PNG image that is 16px wide by 16px high.
uk: PNG-зображення шириною 16px та висотою 16px.

en: A PNG image that is 32px wide by 32px high.
uk: PNG-зображення шириною 32px та висотою 32px.

en: A PNG image that is 96px wide by 96px high.
uk: PNG-зображення шириною 96px та висотою 96px.

en: A PNG image that is 192px wide by 192px high.
uk: PNG-зображення шириною 192px та висотою 192px.

en: A PNG image that is 60px wide by 60px high. Used with the non-Retina iPhone, iPod Touch, and Android 2.1+ devices.
uk: PNG-зображення шириною 60px та висотою 60px. Використовується у non-Retina iPhone, iPod Touch та пристроях на Android 2.1+.

en: A PNG image that is 72px wide by 72px high. Used with the iPad mini and the first- and second-generation iPad (@1x display) on iOS <= 6.
uk: PNG-зображення шириною 72px та висотою 72px. Використовується у iPad mini та iPad першого та другого покоління (екран @1x ) на iOS <= 6.

en: A PNG image that is 76px wide by 76px high. Used with the iPad mini and the second-generation iPad (@1x display) on iOS >= 7.
uk: PNG-зображення шириною 76px та висотою 76px. Використовується у iPad mini та iPad другого покоління (екран @1x ) на iOS >= 7.

en: A PNG image that is 114px wide by 114px high. Used with iPhone with @2x display running iOS <= 6.
uk: PNG-зображення шириною 114px та висотою 114px. Використовується у iPhone з екраном @2x під керуванням iOS <= 6.

en: A PNG image that is 120px wide by 120px high. Used with iPhone with @2x display running iOS >= 7.
uk: PNG-зображення шириною 120px та висотою 120px. Використовується у iPhone з екраном @2x під керуванням iOS >= 7.

en: A PNG image that is 144px wide by 144px high. Used with iPad with @2x display running iOS <= 6.
uk: PNG-зображення шириною 144px та висотою 144px. Використовується у iPad з екраном @2x під керуванням iOS <= 6.

en: A PNG image that is 152px wide by 152px high. Used with iPad with @2x display running iOS >= 7.
uk: PNG-зображення шириною 152px та висотою 152px. Використовується у iPad з екраном @2x під керуванням iOS >= 7.

en: A PNG image that is 180px wide by 180px high. Used with iPhone 6 Plus with @3x display.
uk: PNG-зображення шириною 180px та висотою 180px. Використовується у iPhone 6 Plus з екраном @3x.

en: A PNG image that is 57px wide by 57px high. Used with the non-Retina iPhone, iPod Touch, and Android 2.1+ devices.
uk: PNG-зображення шириною 57px та висотою 57px. Використовується у non-Retina iPhone, iPod Touch та пристроях на Android 2.1+.

en: Mobile & UI Adjustments
uk: Мобільні та коригування інтерфейсу

en: Meta tags used to control the mobile browser experience. Some of these meta tags have been replaced by newer mobile browsers. These meta tags usually only need to be set globally, rather than per-page.
uk: Метатеґи, використовувані для керування переглядом сторінок у мобільних пристроях.  Деякі з цих метатеґів були замінені у новіших мобільних браузерах. Ці метатеґ зазвичай встановлюються глобально, а не окремо для кожної сторінки.

en: Metatag: Mobile & UI Adjustments
uk: Метатеґ: Мобільні та коригування інтерфейсу

en: Provides additional Open Graph Protocol meta tags for describing products.
uk: Забезпечує додаткові метатеґи протоколу Open Graph для опису товарів.

en: Processed @processed of @total overridden Metatag records.
uk: Оброблено @processed з @total перезаписаних записів метатегів.

en: There were no overridden Metatag records.
uk: Не було жодних перезаписаних записів метатегів.

en: Manage meta tags for all entities.
uk: Керуйте метатегами для всіх об'єктів.

en: Undefined group '%group' on tag '%tag'
uk: Невизначена група '%group' на тезі '%tag'

en: Empty formatter
uk: Порожній форматер

en: This field stores code meta tags.
uk: Це поле зберігає метатеги коду.

en: Advanced meta tags form
uk: Форма розширених метатегів

en: Meta tags that might not be needed by many sites.
uk: Метатеги, які не можуть знадобитися більшості сайтів.

en: Meta tags used to expose App Links for app deep linking. See <a href='http://applinks.org/'>applinks.org</a> for details and documentation..
uk: Мета-теґи, що використовуються для більш глибокого поєднання програм та App Links. Подробиці і документацію дивіться на сайті <a href='http://applinks.org/'>applinks.org</a>.

en: Simple meta tags.
uk: Прості метатеґи.

en: Dublin Core - Advanced tags
uk: Дублінське ядро - розширені теґи

en: Dublin Core - Basic tags
uk: Дублінське ядро - основні теґи

en: The Dublin Core Metadata Element Set, aka 'Dublin Core meta tags', are a set of internationally standardized metadata tags used to describe content to make identification and classification of content easier; the standards are controlled by the <a href='http://dublincore.org/'>Dublin Core Metadata Initiative (DCMI)</a>.
uk: Набір елементів метаданих Дублінського ядра, тобто "мета-теґи Дублінського ядра", являють собою набір міжнародно стандартизованих теґів метаданих, використовуваних для опису вмісту з метою полегшення його ідентифікації та класифікації; стандарти контролюються <a href='http://dublincore.org/'>Ініціативою Дублінського ядра метаданих (Dublin Core Metadata Initiative (DCMI))</a>.

en: A set of meta tags specially for controlling the summaries displayed when content is shared on <a href='https://plus.google.com/'>Google+</a>.
uk: Набір мета-теґів, створених для керування анотаціями, що відображуються, коли матеріал поширюється у <a href='https://plus.google.com/'>Google+</a>.

en: The <a href='http://ogp.me/'>Open Graph meta tags</a> are used control how Facebook, Pinterest, LinkedIn and other social networking sites interpret the site's content.
uk: <a href='http://ogp.me/'>Мета-теґи Open Graph </a> використовуються для керування інтерпретацією вмісту сайту соціальними мережами на зразок Facebook, Pinterest, LinkedIn тощо.

en: Twitter Cards
uk: Картки Твітер

en: A set of meta tags specially for controlling the summaries displayed when content is shared on <a href='https://twitter.com/'>Twitter</a>.
uk: Набір метатеґів, створених для керування анотаціями, що відображуються, коли матеріал поширюється у <a href='https://twitter.com/'>Google+</a>.

en: Content Language
uk: Мова вмісту

en: News Keywords
uk: Ключові слова для Новин

en: Image Secure URL
uk: Захищена URL-адреса зображення

en: The secure URL (HTTPS) of an image which should represent the content. The image must be at least 50px by 50px and have a maximum aspect ratio of 3:1. Supports PNG, JPEG and GIF formats. All 'http://' URLs will automatically be converted to 'https://'.
uk: Безпечний URL (HTTPS) зображення, що має представляти матеріал. Зображення повинно бути принаймні 50 пікселів на 50 пікселів і мати максимальне співвідношення сторін 3:1. Підтримується формат PNG, JPEG та GIF. Всі "http://" URL-адреси автоматично будуть перетворені в "https://".

en: Metatag defaults
uk: Умовчання метатеґів

en: Deleted @label defaults.
uk: Видалені умовчання @label.

en: Created the %label Metatag defaults.
uk: Створені умовчання метатеґів %label.

en: Saved the %label Metatag defaults.
uk: Збережені умовчання метатеґів %label.

en: Are you sure you want to revert %name to its default values?
uk: Ви впевнені, що хочете повернути %name до базових значень?

en: Reverted @label defaults.
uk: Скасовано базове налаштування @label.

en: Blocks the <a href=":opendirectory">Open Directory Project</a> description from appearing in search results.
uk: Не допускати появу в результатах пошуку опису з <a href=":opendirectory">Open Directory Project</a>.

en: Prevents Yahoo! from listing this page in the <a href=":ydir">Yahoo! Directory</a>.
uk: Заборона пошуковику Yahoo! додавати цю сторінку до <a href=":ydir">Yahoo! Directory</a>.

en: Alternative language links (hreflang)
uk: Посилання на альтернативні мови (hreflang)

en: Default locale (x-default)
uk: Базова мова (x-default)

en: This should point to the version of the page that is for the main or primary locale, e.g. the original version of an article that is translated into other languages.
uk: Має вказувати на версію сторінки основної мови, наприклад, оригінальної версії статті, що перекладена на інші мови.

en: Metatag: hreflang
uk: Мета-теґ: hreflang

en: Provides support for the hreflang meta tag with some extra logic to simplify it.
uk: Забезпечення підтримки метатеґа hreflang з деякою додатковою логікою для спрощення його використання.

en: Apple & iOS
uk: Apple та iOS

en: Custom meta tags used by Apple's software, iOS, Safari, etc.
uk: Власні метатеґи, використовувані програмним забезпеченням Apple, iOS, Safar тощо

en: Custom meta tags used by the Android OS, browser, etc.
uk: Власні метатеґи, використовувані ОС Android, браузером тощо.

en: Windows & Windows Mobile
uk: Windows та Windows Mobile

en: Custom meta tags used by the Windows and Windows Mobile OSes, IE browser, etc.
uk: Власні метатеґи, використовувані ОС Windows та Windows Mobile, браузером IE тощо

en: iTunes App details
uk: Подробиці iTunes-програми

en: Web app capable?
uk: Web app capable? (Веб-здатність програми)

en: Status bar color
uk: Колір панелі стану

en: Format detection
uk: Визначення формату

en: iOS app link alternative
uk: Альтернативне посилання iOS-програми

en: Android app link alternative
uk: Альтернативне посилання Android-програми

en: Indicates to IE which rendering engine should be used for the current page.
uk: Вказівка для IE, який двигун відтворення має використовуватись для поточної сторінки.

en: The default name displayed with the pinned sites tile (or icon). Set the content attribute to the desired name.
uk: Назва за замовчуванням, що відображається з прикріпленою плиткою сайту (або іконкою). Введіть у атрибут content бажану назву.

en: MSApplication - Allow domain API calls
uk: MSApplication - Дозволити доменні виклики API

en: MSApplication - Allow domain meta tags
uk: MSApplication - Дозволити доменні метатеґи

en: MSApplication - Badge
uk: MSApplication - Значок

en: MSApplication - Config
uk: MSApplication - Конфігурація

en: MSApplication - Nav button color
uk: MSApplication - Колір навіґаційних кнопок

en: Controls the color of the Back and Forward buttons in the pinned site browser window.
uk: Керує кольором кнопок "Назад" та "Вперед" у вікні браузера прикріпленого сайту.

en: MSApplication - Notification
uk: MSApplication - Сповіщення

en: MSApplication - Square logo, 150px x 150px
uk: MSApplication - Квадратний логотип, 150px x 150px

en: The URL to a logo file that is 150px by 150px.
uk: URL-адреса файлу логотипа розміром 150px на 150px.

en: MSApplication - Square logo, 310px x 310px
uk: MSApplication - Квадратний логотип, 310px x 310px

en: The URL to a logo file that is 310px by 310px.
uk: URL-адреса файлу логотипа розміром 310px на 310px.

en: MSApplication - Square logo, 70px x 70px
uk: MSApplication - Квадратний логотип, 70px x 70px

en: The URL to a logo file that is 70px by 70px.
uk: URL-адреса файлу логотипа розміром 70px на 70px.

en: MSApplication - Wide logo, 310px x 150px
uk: MSApplication - Широкий логотип, 310px x 150px

en: The URL to a logo file that is 310px by 150px.
uk: URL-адреса файлу логотипа розміром 310px на 150px.

en: MSApplication - Start URL
uk: MSApplication - Стартова URL-адреса

en: The URL to the root page of the site.
uk: URL-адреса кореневої сторінки сайту.

en: MSApplication - Task
uk: MSApplication - Завдання

en: MSApplication - Task separator
uk: MSApplication - Відокремлювач завдань

en: MSApplication - Tile color
uk: MSApplication - Колір плитки

en: The HTML color to use as the background color for the live tile.
uk: Колір у форматі HTML, що використовуватиметься тлом живої плитки.

en: MSApplication - Tile image
uk: MSApplication - Зображення плитки

en: The URL to an image to use as the background for the live tile.
uk: URL зображення, що використовуватиметься як тло живої плитки.

en: MSApplication - Tooltip
uk: MSApplication - Підказка

en: Controls the text shown in the tooltip for the pinned site's shortcut.
uk: Керує текстом, показуваним у підказці швидкої кнопки прикріпленого сайту.

en: MSApplication - Window
uk: MSApplication - Вікно

en: The new Metatag: Open Graph module has been enabled.
uk: Новий Metatag: Модуль Open Graph увімкнений.

en: Delete default meta tags
uk: Видалити базові метатеги

en: Revert default meta tags
uk: Скинути базові метатеги

en: Image SRC
uk: SRC зображення

en: Open Graph: Description
uk: Open Graph: Опис

en: Open Graph: Image
uk: Open Graph: Зображення

en: Open Graph: Image secure URL
uk: Open Graph: Захищена URL-адреса зображення

en: Open Graph: Image URL
uk: Open Graph: URL зображення

en: Open Graph: Site name
uk: Open Graph: Назва сайту

en: Open Graph: Title
uk: Open Graph: Заголовок

en: Open Graph: Type
uk: Open Graph: Тип

en: Open Graph: URL
uk: Open Graph: URL-адреса

en: Shortlink
uk: Коротке посилання

en: Determiner
uk: Визначник

en: The type of image referenced above. Should be either 'image/gif' for a GIF image, 'image/jpeg' for a JPG/JPEG image, or 'image/png' for a PNG image. Note: there should be one value for each image, and having more than there are images may cause problems.
uk: Тип зображення, зазначений вище. Має бути «image/gif» для зображення GIF, «image/jpeg» для зображення JPG/JPEG або «image/png» для зображення PNG. Примітка: для кожного зображення має бути одне значення, а наявність більшої кількості зображень, ніж є, може спричинити проблеми.

en: The locale these tags are marked up in, must be in the format language_TERRITORY. Default is 'en_US'.
uk: Локаль, у якій розмічено ці теги, має бути у форматі language_TERRITORY. За замовчуванням — «en_US».

en: Other locales this content is available in, must be in the format language_TERRITORY, e.g. 'fr_FR'.
uk: Інші локалі, для яких доступний цей матеріал, мають бути у форматі language_TERRITORY, наприклад, «fr_FR».

en: URLs to related content
uk: URL-адреси пов’язаного вмісту

en: Inherits meta tags from: @inherits
uk: Успадковує метатеґи з: @inherits

en: App store country
uk: Країна магазину додатків

en: 1st gallery image
uk: Перше зображення галереї

en: 2nd gallery image
uk: Друге зображення галереї

en: 3rd gallery image
uk: Третє зображення галереї

en: 4th gallery image
uk: Четверте зображення галереї

en: MP4 media stream MIME-type
uk: MIME-тип для медіапотоку MP4

en: The page's title, which should be concise; it will be truncated at 70 characters by Twitter. This field is required unless this the 'type' field is set to 'photo'.
uk: Назва сторінки, яка має бути лаконічною; Twitter скоротить її до 70 символів. Це поле обов’язкове, якщо для поля «тип» не встановлено значення «фото».

en: Summary Card
uk: Картка резюме

en: Summary Card with large image
uk: Картка резюме з великим зображенням

en: Photo Card
uk: Картка фото

en: Gallery Card
uk: Картка галереї

en: App Card
uk: Картка програми

en: Player Card
uk: Картка програвача

en: Product Card
uk: Картка товару

en: Open Graph: Country name
uk: Open Graph: Назва країни

en: Open Graph: Determiner
uk: Open Graph: Артикль

en: Open Graph: Email
uk: Open Graph: Електронна адреса

en: Open Graph: Fax number
uk: Open Graph: Номер факсу

en: Open Graph: Image type
uk: Open Graph: Тип зображення

en: Open Graph: Image width
uk: Open Graph: Ширина зображення

en: Open Graph: Latitude
uk: Open Graph: Широта

en: Open Graph: Locale
uk: Open Graph: Локаль

en: Open Graph: Alternative locale
uk: Open Graph: Альтернативна локаль

en: Open Graph: Locality
uk: Open Graph: Населений пункт

en: Open Graph: Longitude
uk: Open Graph: Довгота

en: Open Graph: Phone number
uk: Open Graph: Номер телефону

en: Open Graph: Region
uk: Open Graph: Регіон

en: Open Graph: Street address
uk: Open Graph: Вулиця

en: Open Graph: Updated time
uk: Open Graph: Час оновлення

en: Twitter Cards: Google Play app ID
uk: Картки Твітер: Ідентифікатор застосунку Google Play

en: Twitter Cards: iPad app ID
uk: Картки Твітер: Ідентифікатор застосунку iPad

en: Twitter Cards: iPhone app ID
uk: Картки Твітер: Ідентифікатор застосунку iPhone

en: Twitter Cards: Google Play app name
uk: Картки Твітер: Назва застосунку Google Play

en: Twitter Cards: iPad app name
uk: Картки Твітер: Назва застосунку iPad

en: Twitter Cards: iPhone app name
uk: Картки Твітер: Назва застосунку iPhone

en: Twitter Cards: App store country
uk: Картки Твітер: Країна магазину застосунків

en: Twitter Cards: Google Play app URL schema
uk: Картки Твітер: Схема URL для застосунку Google Play

en: Twitter Cards: iPad app URL schema
uk: Картки Твітер: Схема URL для застосунку iPhone

en: Twitter Cards: iPhone app URL schema
uk: Картки Твітер: Схема URL для застосунку iPhone

en: Twitter Cards: Creator's Twitter account
uk: Картки Твітер: Обліковий запис Твітер автора

en: Twitter Cards: Creator's Twitter account ID
uk: Картки Твітер: Ідентифікатор облікового запису Твітер автора

en: Twitter Cards: Data 1
uk: Картки Твітер: Дані 1

en: Twitter Cards: Data 2
uk: Картки Твітер: Дані 2

en: Twitter Cards: Description
uk: Картки Твітер: Опис

en: Twitter Cards: 1st gallery image
uk: Картки Твітер: 1-ше зображення галереї

en: Twitter Cards: 2nd gallery image
uk: Картки Твітер: 2-ге зображення галереї

en: Twitter Cards: 3rd gallery image
uk: Картки Твітер: 3-тє зображення галереї

en: Twitter Cards: 4th gallery image
uk: Картки Твітер: 4-те зображення галереї

en: Twitter Cards: Image URL
uk: Картки Твітер: URL зображення

en: Twitter Cards: Image height
uk: Картки Твітер: Висота зображення

en: Twitter Cards: Image width
uk: Картки Твітер: Ширина зображення

en: Twitter Cards: Image alternative text
uk: Картки Твітер: Альтернативний текст зображення

en: Twitter Cards: Label 1
uk: Картки Твітер: Мітка 1

en: Twitter Cards: Label 2
uk: Картки Твітер: Мітка 2

en: Twitter Cards: Page URL
uk: Картки Твітер: URL сторінки

en: Twitter Cards: Media player URL
uk: Картки Твітер: URL медіа-програвача

en: Twitter Cards: Media player height
uk: Картки Твітер: Висота медіа-програвача

en: Twitter Cards: MP4 media stream URL
uk: Картки Твітер: URL медіапотоку MP4

en: Twitter Cards: MP4 media straem MIME-type
uk: Картки Твітер: MIME-тип медіапотоку MP4

en: Twitter Cards: Media player width
uk: Картки Твітер: Ширина медіапрогравача

en: Twitter Cards: Site's Twitter account
uk: Картки Твітер: Обліковий запис сайта у Твітер

en: Twitter Cards: Site's Twitter account ID
uk: Картки Твітер: ID облікового запису сайта у Твітер

en: Twitter Cards: Title
uk: Картки Твітер: Заголовок

en: Twitter Cards: Type
uk: Картки Твітер: Тип

en: The alternative text of the image being linked to. Limited to 420 characters.
uk: Альтернативний текст зображення, на яке посилається. Обмеження: 420 символів.

en: Metatag: Google Plus
uk: Метатег: Google Plus

en: Google Plus: name
uk: Google Plus: ім'я

en: Google Plus: description
uk: Google Plus: опис

en: Content description less than 200 characters.
uk: Опис матеріалу менше 200 символів.

en: Content title.
uk: Заголовок матеріалу.

en: Article expiration time
uk: Термін дії статті

en: Article modified time
uk: Час зміни статті

en: Article published time
uk: Час публікації статті

en: Verifies ownership of a site for search engines and other services.
uk: Підтверджує право власності на сайт для пошукових систем та інших сервісів.

en: Site validation: Alexa
uk: Перевірка сайту: Alexa

en: Site validation: Baidu
uk: Перевірка сайту: Baidu

en: Site validation: Bing
uk: Перевірка сайту: Bing

en: Site validation: Google
uk: Перевірка сайту: Google

en: Site validation: Norton Safe Web
uk: Перевірка сайту: Norton Safe Web

en: Site validation: Pinterest
uk: Перевірка сайту: Pinterest

en: Site validation: Yahoo
uk: Перевірка сайту: Yahoo

en: Site validation: Yandex
uk: Перевірка сайту: Яндекс

en: These meta tags are used to confirm site ownership for search engines and other services.
uk: Ці метатеги використовуються для підтвердження права власності на сайт для пошукових систем та інших сервісів.

en: Facebook Instant Articles claim URL token.
uk: URL токен вимоги Миттєвих статей Facebook.

en: Overrides the long site title when using the Apple Add to Home Screen.
uk: Переписує довгу назву сайту при використанні Apple Add to Home Screen.

en: A grayscale scalable vector graphic (SVG) file.
uk: Файл масштабованої векторної графіки у градаціях сірого (SVG).

en: - Select a view -
uk: - Виберіть перегляд -

en: Geographical region
uk: Географічний регіон

en: Geographical place name
uk: Географічна назва місця

en: Geographical position
uk: Географічне положення

en: Google Plus: image
uk: Google Plus: зображення

en: Used by some search engines to confirm publication of the content on a page. Should be the full URL for the publication's Google+ profile page.
uk: Використовується деякими пошуковими системами для підтвердження публікації матеріалу на сторінці. Має бути повною URL-адресою сторінки профілю публікації в Google+.

en: Open Graph: Image height
uk: Open Graph: Висота зображення

en: Open Graph: Postal code
uk: Open Graph: Поштовий індекс

en: Open Graph: See also
uk: Open Graph: Див.також

en: A location's two-letter international country code, with an optional two-letter region, e.g. 'US-NH' for New Hampshire in the USA.
uk: Дволітерний міжнародний код країни для місця розташування, а також необов’язковий дволітерний код регіону, наприклад, «US-NH» для Нью-Гемпшира в США.

en: Dublin Core: Coverage
uk: Дублінське ядро: Покриття

en: Dublin Core: Format
uk: Дублінське ядро: Формат

en: Dublin Core: Identifier
uk: Дублінське ядро: ідентифікатор

en: Dublin Core: Language
uk: Дублінське ядро: Мова

en: Dublin Core: Relation
uk: Дублінське ядро: Відносини

en: Dublin Core: Rights
uk: Дублінське ядро: Права

en: Dublin Core: Source
uk: Дублінське ядро: Джерело

en: Dublin Core: Subject
uk: Дублінське ядро: Тема

en: Dublin Core: Type
uk: Дублінське ядро: Тип

en: A set of meta tags specially for controlling advanced functionality with Facebook.
uk: Набір метатегів спеціально для керування розширеними функціями Facebook.

en: Facebook Pages
uk: Сторінки у Facebook

en: Open Graph: Video URL
uk: Open Graph: URL відео

en: Open Graph: Video height
uk: Open Graph: Висота відео

en: Open Graph: Video Secure URL
uk: Open Graph: Захищена URL-адреса відео

en: Open Graph: Video type
uk: Open Graph: Тип відео

en: Open Graph: Video width
uk: Open Graph: Ширина відео

en: The height of the above video(s). Note: if both the unsecured and secured videos are provided, they should both be the same size.
uk: Висота вищезгаданого(их) відео. Примітка: якщо надаються як незахищені, так і захищені відео, вони повинні бути однакового розміру.

en: Video Secure URL
uk: Захищена URL-адреса відео

en: Google Custom Search Engine (CSE)
uk: Користувацька пошукова система Google (CSE)

en: Use a url of a valid image.
uk: Використайте URL-адресу дійсного зображення.

en: Department tag.
uk: Тег відділу.

en: Content audience
uk: Аудиторія контенту

en: Provides support for meta tags used for Google Custom Search Engine.
uk: Забезпечує підтримку метатегів, що використовуються для користувацької пошукової системи Google.

en: Provides support for many different favicons.
uk: Метатеги можна додатково уточнити для кожної окремої сутності, наприклад, для окремих матеріалів, додавши поле «Метатег» до цього типу сутності через сторінки налаштувань його звичайних полів.

en: Works only with numeric values.
uk: Працює лише з числовими значеннями.

en: Metatag: Google Custom Search Engine (CSE)
uk: Метатег: Користувацька пошукова система Google (CSE)

en: Android Mobile: Android App Link Alternative
uk: Мобільний Android: альтернатива посиланням на додаток для Android

en: Android Mobile: Manifest
uk: Мобільний Android: Маніфест

en: Apple Mobile: iTunes App
uk: Apple Mobile: додаток iTunes

en: Apple Mobile: Web App Capable
uk: Apple Mobile: Підтримка веб-додатків

en: Apple Mobile: Web App Status bar color
uk: Apple Mobile: Колір рядка стану веб-додатку

en: Apple Mobile: Web App Title
uk: Apple Mobile: Назва веб-додатку

en: Mobile: Cleartype
uk: Мобільний: Cleartype

en: Apple Mobile: Format Detection
uk: Apple Mobile: Виявлення формату

en: Mobile: Handheld-Friendly
uk: Мобільний: зручний для портативних пристроїв

en: Apple Mobile: iOS App Link Alternative
uk: Apple Mobile: альтернатива посиланням на додаток для iOS

en: Mobile: Mobile Optimized
uk: Мобільний: оптимізовано для мобільних пристроїв

en: Mobile: Theme Color
uk: Мобільний: Колір теми

en: Mobile: Viewport
uk: Мобільний: Вікно перегляду

en: A custom string for deeplinking to an Android mobile app. Should be in the format 'package_name/host_path', e.g. 'com.example.android/example/hello-screen'. The 'android-app://' prefix will be included automatically.
uk: Спеціальний рядок для глибокого посилання на мобільний додаток Android. Має бути у форматі «package_name/host_path», наприклад, «com.example.android/example/hello-screen». Префікс «android-app://» буде додано автоматично.

en: This informs iOS devices to display a banner to a specific app. If used, it must provide the 'app-id' value, the 'affiliate-data' and 'app-argument' values are optional.
uk: Це повідомляє пристроям iOS про необхідність відображення банера для певного додатка. Якщо використовується, необхідно надати значення 'app-id', значення 'affiliate-data' та 'app-argument' необов'язкові.

en: If set to 'yes', the application will run in full-screen mode; the default behavior is to use Safari to display web content.
uk: Якщо встановлено значення «так», програма працюватиме в повноекранному режимі; за замовчуванням для відображення веб-вмісту використовується Safari.

en: Requires the 'Web app capable' meta tag to be set to 'yes'. May be set to 'default', 'black', or 'black-translucent'.
uk: Потрібно, щоб метатег «Web app capable» мав значення «yes». Можна встановити значення «default», «black» або «black-translucent».

en: Apple Web App Title
uk: Назва веб-додатку Apple

en: A legacy meta tag for older versions of Internet Explorer on Windows, use the value 'on' to enable it; this tag is ignored by all other browsers.
uk: Застарілий метатег для старіших версій Internet Explorer у Windows, використовуйте значення «on», щоб його ввімкнути; цей тег ігнорується всіма іншими браузерами.

en: If set to 'telephone=no' the page will not be checked for phone numbers, which would be presented.
uk: Якщо встановити значення «telephone=no», сторінка не перевірятиметься на наявність номерів телефонів, які будуть відображатися.

en: Some older mobile browsers will expect this meta tag to be set to 'true' to indicate that the site has been designed with mobile browsers in mind.
uk: Деякі старіші мобільні браузери очікують, що цей метатег буде встановлено на «true», щоб вказати, що сайт розроблено з урахуванням потреб мобільних браузерів.

en: A custom string for deeplinking to an iOS mobile app. Should be in the format 'itunes_id/scheme/host_path', e.g. 123456/example/hello-screen'. The 'ios-app://' prefix will be included automatically.
uk: Спеціальний рядок для глибокого посилання на мобільний додаток iOS. Має бути у форматі «itunes_id/scheme/host_path», наприклад, 123456/example/hello-screen. Префікс «ios-app://» буде додано автоматично.

en: Using the value 'width' tells certain mobile Internet Explorer browsers to display as-is, without being resized. Alternatively a numerical width may be used to indicate the desired page width the page should be rendered in: '240' is the suggested default, '176' for older browsers or '480' for newer devices with high DPI screens.
uk: Використання значення 'width' вказує певним мобільним браузерам Internet Explorer відображатися як є, без зміни розміру. Крім того, числова ширина може використовуватися для позначення бажаної ширини сторінки, на якій повинна бути відображена сторінка: «240» — це рекомендоване значення за замовчуванням, «176» для старих браузерів або «480» для нових пристроїв з високим DPI-екраном.

en: Allows tasks to be defined on child domains of the fully qualified domain name associated with the pinned site. Should be either 'true' or 'false'.
uk: Дозволяє визначати завдання на дочірніх доменах повного доменного імені, пов’язаного із закріпленим сайтом. Має бути значення «true» або «false».

en: Should contain the full URL to a <a href='https://msdn.microsoft.com/en-us/library/dn320426(v=vs.85).aspx'>Browser configuration schema</a> file that further controls tile customizations.
uk: Має містити повну URL-адресу файлу <a href='https://msdn.microsoft.com/en-us/library/dn320426(v=vs.85).aspx'>схеми конфігурації браузера</a>, який додатково контролює налаштування плиток.

en: A semi-colon -separated string containing 'polling-uri=' (required), 'polling-uri2=', 'polling-uri3=', 'polling-uri4=' and 'polling-uri5=' to indicate the URLs for notifications. May also contain a 'frequency=' value to specify how often (in minutes) the URLs will be polled; limited to 30, 60, 360, 720 or 1440 (default). May also contain the value 'cycle=' to control the notifications cycle.
uk: Рядок, відокремлений крапкою з комою, що містить 'polling-uri=' (обов'язково), 'polling-uri2=', 'polling-uri3=', 'polling-uri4=' та 'polling-uri5=' для позначення URL-адрес для сповіщень. Може також містити значення 'frequency=' для вказівки, як часто (у хвилинах) URL-адреси будуть опитуватися; обмежено 30, 60, 360, 720 або 1440 (за замовчуванням). Також може містити значення 'cycle=' для керування циклом сповіщень.

en: A semi-colon -separated string defining the 'jump' list task. Should contain the 'name=' value to specify the task's name, the 'action-uri=' value to set the URL to load when the jump list is clicked, the 'icon-uri=' value to set the URL to an icon file to be displayed, and 'window-type=' set to either 'tab' (default), 'self' or 'window' to control how the link opens in the browser.
uk: Рядок, відокремлений крапкою з комою, що визначає завдання зі списку «стрибок». Має містити значення 'name=' для вказівки назви завдання, значення 'action-uri=' для встановлення URL-адреси для завантаження при натисканні на список переходів, значення 'icon-uri=' для встановлення URL-адреси файлу піктограми, який потрібно відобразити, і 'window-type=' встановлено на 'tab' (за замовчуванням), 'self' або 'window' для контролю того, як посилання відкривається в браузері.

en: A semi-colon -separated value that controls the dimensions of the initial window. Should contain the values 'width=' and 'height=' to control the width and height respectively.
uk: Значення, розділене крапкою з комою, яке контролює розміри початкового вікна. Повинно містити значення 'width=' та 'height=' для керування шириною та висотою відповідно.

en: Metatag: Open Graph Products
uk: Метатег: Товари Open Graph

en: This module allows a site to automatically provide structured metadata, aka "meta tags", about the site and individual pages.
uk: Цей модуль дозволяє сайту автоматично надавати структуровані метадані, також відомі як «метатеги», про сайт та окремі сторінки.

en: In the context of search engine optimization, providing an extensive set of meta tags may help improve the site's and pages' rankings, thus may aid with achieving a more prominent display of the content within search engine results. They can also be used to tailor how content is displayed when shared on social networks. For additional information, see the <a href=":online">online documentation for Metatag</a>.
uk: У контексті пошукової оптимізації надання широкого набору метатегів може допомогти покращити рейтинг сайту та сторінок, отже, може допомогти досягти більш помітного відображення контенту в результатах пошукових систем. Їх також можна використовувати для налаштування того, як відображається контент під час публікації в соціальних мережах. Для отримання додаткової інформації див. <a href=":online">онлайн-документацію щодо метатегів</a>.

en: The module uses <a href=":tokens">"tokens"</a> to automatically fill in values for different meta tags. Specific values may also be filled in.
uk: Модуль використовує <a href=":tokens">"tokens"</a> для автоматичного заповнення значень для різних метатегів. Також можна заповнити певні значення.

en: The best way of using Metatag is as follows:
uk: Найкращий спосіб використання Metatag полягає в наступному:

en: Customize the <a href=":defaults">global defaults</a>, fill in the specific values and tokens that every page should have.
uk: Налаштуйте <a href=":defaults">базові глобальні значення</a>, заповніть конкретні значення та токени, які має мати кожна сторінка.

en: Override each of the <a href=":defaults">other defaults</a>, fill in specific values and tokens that each item should have by default. This allows e.g. for all nodes to have different values than taxonomy terms.
uk: Перевизначте кожне з <a href=":defaults">інших базові значення</a>, заповніть певні значення та токени, які кожен елемент повинен мати за замовчуванням. Це дозволяє, наприклад, усім матеріалам мати значення, відмінні від термінів таксономії.

en: <a href=":add">Add more default configurations</a> as necessary for different entity types and entity bundles, e.g. for different content types or different vocabularies.
uk: <a href=":add">Додайте більше базових конфігурацій</a> за потреби для різних типів сутностей та пакетів сутностей, наприклад, для різних типів матеріалу або різних словників.

en: To override the meta tags for individual entities, e.g. for individual nodes, add the "Metatag" field via the field settings for that entity or bundle type.
uk: Щоб перезаписати метатеги для окремих сутностей, наприклад, для окремих матеріалів, додайте поле «Метатег» через налаштування поля для цього типу сутності або пакета.

en: If the top-level configuration is not specific enough, additional default meta tag configurations can be added for a specific entity type or entity bundle, e.g. for a specific content type.
uk: Якщо конфігурація верхнього рівня недостатньо специфічна, можна додати додаткові базові конфігурації метатегів для певного типу сутності або пакета сутностей, наприклад, для певного типу матеріалів.

en: Meta tags can be further refined on a per-entity basis, e.g. for individual nodes, by adding the "Metatag" field to that entity type through its normal field settings pages.
uk: Метатеги можна додатково уточнити для кожної окремої сутності, наприклад, для окремих матеріалів, додавши поле «Метатег» до цього типу сутності через сторінки налаштувань його звичайних полів.

en: Android app name
uk: Назва програми для Android

en: Android app Activity Class
uk: Клас активності в програмі для Android

en: Android app package ID
uk: Ідентифікатор пакета програми для Android

en: Android app URL scheme
uk: Схема URL-адреси програми для Android

en: iOS app URL scheme
uk: Схема URL-адреси програми для iOS

en: iOS app store ID
uk: Ідентифікатор магазину програми для iOS

en: iOS app name
uk: Назва програми для iOS

en: iPad app URL scheme
uk: Схема URL-адреси програми для iPad

en: iPad app store ID
uk: Ідентифікатор магазину програми для iPad

en: iPhone app URL scheme
uk: Схема URL-адреси програми для iPhone

en: iPhone app store ID
uk: Ідентифікатор магазину програми для iPhone

en: Windows app GUID
uk: GUID програми Windows

en: Windows app name
uk: Назва програми Windows

en: Windows app URL scheme
uk: Схема URL-адреси програми Windows

en: Windows Phone app URL scheme
uk: Ідентифікатор магазину програми для Windows Phone

en: Windows Phone app GUID
uk: GUID програми Windows Phone

en: Windows Phone app name
uk: Назва програми для Windows Phone

en: Windows Universal app URL scheme
uk: Схема URL-адреси універсальної програми Windows

en: Windows Universal app GUID
uk: GUID універсальної програми Windows

en: Windows Universal app name
uk: Назва універсальної програми Windows

en: The app ID for the app store.
uk: Ідентифікатор програми для магазину програм.

en: A custom scheme for the iOS app. <strong>This attribute is required by the app Links specification.</strong>
uk: Спеціальна схема для програми iOS. <strong>Цей атрибут вимагається специфікацією посилань програми.</strong>

en: Windows app ID
uk: Ідентифікатор програми Windows

en: Windows Phone app ID
uk: Ідентифікатор програми Windows Phone

en: Windows Universal app ID
uk: Ідентифікатор універсальної програми Windows

en: These meta tags are designed to point visitors to versions of the current page in other languages.
uk: Ці метатеги призначені для того, щоб вказувати відвідувачам на версії поточної сторінки іншими мовами.

en: Configure global meta tag default values below. Meta tags may be left as the default.
uk: Налаштувати глобальні значення метатегів нижче. Можуть залишатися метатеги за замовчуванням.

en: Meta tag patterns are passed down from one level to the next unless they are overridden. To view a summary of the individual meta tags and the pattern for a specific configuration, click on its name below.
uk: Шаблони метатегів передаються з одного рівня на наступний, якщо їх не перевизначити. Щоб переглянути зведення окремих метатегів та шаблону для певної конфігурації, натисніть на його назву нижче.

en: Use the following form to override the global default meta tags for a specific entity type or entity bundle. In practical terms, this allows the meta tags to be customized for a specific content type or taxonomy vocabulary, so that its content will have different meta tags <em>default values</em> than others.
uk: Використайте наступну форму, щоб перевизначити глобальні метатеги за замовчуванням для певного типу сутності або пакета сутностей. На практиці це дозволяє налаштувати метатеги для певного типу матеріалів або словника таксономії, щоб його вміст мав інші значення <em>базові значення</em> метатегів, ніж інші.

en: As a reminder, if the "Metatag" field is added to the entity type through its normal field settings, the meta tags can be further refined on a per entity basis; this allows each node to have its meta tags  customized on an individual basis.
uk: Нагадуємо, що якщо поле "Метатег" додається до типу сутності через його звичайні налаштування поля, метатеги можна додатково уточнювати для кожної сутності; це дозволяє налаштовувати метатеги кожного матеріалу окремо.

en: The name of the app (suitable for display).
uk: Назва програми (придатна для відображення).

en: The URL of an video which should represent the content. For best results use a source that is at least 1200 x 630 pixels in size, but at least 600 x 316 pixels is a recommended minimum. Object types supported include video.episode, video.movie, video.other, and video.tv_show.
uk: URL відео, який має представляти матеріал. Для найкращих результатів використовуйте джерело розміром щонайменше 1200 x 630 пікселів, але рекомендованим мінімумом є мінімум 600 x 316 пікселів. Підтримувані типи об'єктів включають video.episode, video.movie, video.other та video.tv_show.

en: The type of video referenced above. Should be either  video.episode, video.movie, video.other, and video.tv_show. Note: there should be one value for each video, and having more than there are videos may cause problems.
uk: Тип відео, зазначений вище. Має бути video.episode, video.movie, video.other або video.tv_show. Примітка: для кожного відео має бути одне значення, а наявність більшої кількості відео, ніж є, може спричинити проблеми.

en: Provides views integration for metatags.
uk: Забезпечує інтеграцію видів для метатегів.

en: Metatags for @view : @display have been saved.
uk: Метатеги для виду @view : @display збережено.

en: Edit @language translation for %view: %display metatags
uk: Редагувати переклад @language для метатегів виду %view: %display

en: Metatag display extender
uk: Розширювач відображення метатегів

en: Metatag settings for this view.
uk: Налаштування метатегів для цього виду.

en: A brief and concise summary of the page's content, preferably 150 characters or less. Where as the description meta tag may be used by search engines to display a snippet about the page in search results, the abstract tag may be used to archive a summary about the page. This meta tag is <em>no longer</em> supported by major search engines.
uk: Короткий і стислий виклад змісту сторінки, бажано 150 символів або менше. Якщо метатег опису може використовуватися пошуковими системами для відображення фрагмента про сторінку у результатах пошуку, то тег abstract може використовуватися для архівування резюме про сторінку. Цей метатег <em>більше не</em> підтримується основними пошуковими системами.

en: A link to the preferred page location or URL of the content of this page, to help eliminate duplicate content penalties from search engines.
uk: Посилання на бажане розташування сторінки або URL-адресу вмісту цієї сторінки, щоб допомогти уникнути штрафів за дублікований контент з боку пошукових систем.

en: A comma-separated list of keywords about the page. This meta tag is <em>no longer</em> supported by most search engines.
uk: Список ключових слів про сторінку, розділених комами. Цей метатег <em>більше</em> не підтримується більшістю пошукових систем.

en: The text to display in the title bar of a visitor's web browser when they view this page. This meta tag may also be used as the title of the page when a visitor bookmarks or favorites this page, or as the page title in a search engine result. It is common to append '[site:name]' to the end of this, so the site's name is automatically added. It is recommended that the title is no greater than 55 - 65 characters long, including spaces.
uk: Текст, який відображається у заголовному рядку веббраузера відвідувача при перегляді цієї сторінки. Цей метатег також може використовуватися як назвау сторінки, коли відвідувач додає закладки або додає її в улюблене, або як заголовок сторінки у результаті пошукової системи. Зазвичай до кінця додається '[site:name]', тому назва сайту автоматично додається. Рекомендується, щоб назва не перевищувала довжину від 55 до 65 символів, включно з пробілами.

en: Twitter Cards: Do Not Track
uk: Картки Твітер: Не відстежувати

en: Schema.org Metatag is recommended
uk: Рекомендовано використовувати метатег Schema.org

en: The <a href="@module">Schema.org Metatag</a> module is highly recommended to add <a href="@jsonld">JSON-LD</a> -formatted <a href="@schema">schema.org</a> compatible data structures to the site.
uk: Для додавання на сайт структур даних, сумісних зі <a href="@module">Schema.org</a>, у форматі <a href="@jsonld">JSON-LD</a>, наполегливо рекомендується використовувати модуль <a href="@schema">Schema.org Метатег</a>.

en: Schema.org Metatag is installed
uk: Метатег Schema.org встановлено

en: The <a href="@module">Schema.org Metatag</a> module is installed.
uk: Модуль <a href="@module">Метатег Schema.org</a> встановлено.

en: URL for a version of this page in %langcode
uk: URL-адреса версії цієї сторінки в %langcode

en: Hreflang per language
uk: Hreflang для кожної мови

en: This plugin will be cloned from these settings for each enabled language.
uk: Цей плагін буде клоновано з цих налаштувань для кожної ввімкненої мови.

en: Set cookie
uk: Встановити файл cookie

en: <a href='https://www.metatags.org/meta_http_equiv_set_cookie'>Sets a cookie</a> on the visitor's browser. Can be in either NAME=VALUE format, or a more verbose format including the path and expiration date; see the link for full details on the syntax.
uk: <a href='https://www.metatags.org/meta_http_equiv_set_cookie'>Встановлює файл cookie</a> у браузері відвідувача. Може бути у форматі NAME=VALUE або більш детальному форматі, включаючи шлях та термін дії; див. посилання для отримання повної інформації про синтаксис.
