Metatag AI (1.0.3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Instructions
ro: Instructiuni

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
