Metatag AI (1.0.4) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Instructions
sv: Instruktioner

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Service
sv: Tjänst

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering
