Metatag AI (2.0.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Instructions
pl: Instrukcje

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Field machine name
pl: Nazwa wewnętrzna pola
