Meta tags quick (8.x-3.0-alpha1) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Path
af: Pad

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Create
af: Skep

en: Global settings
af: Globale-instellings

en: Attach
af: Aanheg

en: Edit language
af: Wysig taal

en: Select language
af: Selekteer taal
