Meta tags quick (8.x-3.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Path
cs: Cesta

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Create
cs: Vytvořit

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Convert
cs: Konvertovat

en: Attach
cs: Připojit

en: day(s)
cs: dnů

en: Manage your site's book outlines.
cs: Spravovat osnovy webu.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
cs: %name: hodnota nesmí mít větší počet znaků než %max.

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Edit language
cs: Upravit jazyk

en: Select language
cs: Vybrat jazyk

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args

en: Wrong path
cs: Chybná cesta

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
cs: Text, který se zobrazí v poli, dokud nebude vložena nějaká hodnota. Obvykle se jedná o příklad nebo nebo stručný popis předpokládaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
cs: Zástupný symbol: @placeholder

en: No placeholder
cs: Žádný zástupný symbol
