Meta tags quick (8.x-3.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (30 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Language
ja: 言語

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Path
ja: パス

en: Keywords
ja: キーワード

en: Create
ja: 作成

en: Global settings
ja: 共通の設定

en: Convert
ja: 変換

en: Attach
ja: 添付

en: day(s)
ja: 日

en: Copyright
ja: 著作権

en: Abstract
ja: 要約

en: Manage your site's book outlines.
ja: サイトのブックアウトラインを管理します。

en: No content available.
ja: コンテンツが見つかりません。

en: Metatags
ja: メタタグ

en: Global keywords
ja: 共通の keywords

en: Auto-keywords vocabularies
ja: 自動キーワードのボキャブラリー

en: Placeholder
ja: プレースホルダー

en: Edit language
ja: 言語を編集

en: Select language
ja: 言語の選択

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ja: 引数の @operation を処理中にエラーが発生しました: @args

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ja: 値が入力されるまで、フィールドの内側に表示される文字列。このヒントは、サンプルの値か、あるいはフォーマットの簡潔な説明であることが多いです。

en: Placeholder: @placeholder
ja: プレースホルダー: @placeholder

en: No placeholder
ja: プレースホルダー無し
