Meta tags quick (8.x-3.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Create
ku: درووستکردن

en: Global settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Convert
ku: وەرگێڕە

en: Attach
ku: بلکێنە

en: Manage your site's book outlines.
ku: ڕێکخستنی چوارچێوەکانی پەڕتووکەکانی ماڵپەڕەکەت.

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Edit language
ku: زمان دەسکاری بکە

en: Select language
ku: زمان هەڵبژێرە
