Meta tags quick (8.x-3.0-alpha1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Path
os: Фæндаг
