Metis (VG Wort integration) (2.0.0) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Show
bo: སྟོན

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Server
bo: ཞབས་ཞུ་བ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
