Metis (VG Wort integration) (2.0.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: List
bs: Izlistaj

en: Date
bs: Datum

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Apply
bs: Primjeni
