Metis (VG Wort integration) (2.0.0) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: List
gu: સૂચિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Apply
gu: લાગુ કરો
