Metis (VG Wort integration) (2.0.0) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: List
uk: Список

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: General
uk: Загальне

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Show
uk: Показати

en: Default value
uk: Базове значення

en: Apply
uk: Застосувати

en: Server
uk: Сервер

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
