Metis (VG Wort integration) (2.0.0) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Content
ur: متن

en: List
ur: فہرست

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: ID
ur: شناخت

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
