Metis (VG Wort integration) (2.0.1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: List
af: Lys

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Page
af: Bladsy

en: Show
af: Vertoon

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
