Metis (VG Wort integration) (2.0.1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Content
os: Мидис

en: List
os: Номхыгъд

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном
