Metis (VG Wort integration) (2.0.2) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: List
he: רשימה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: General
he: כללי

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Show
he: הצג

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Apply
he: החל

en: Server
he: שרת

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
