Metis (VG Wort integration) (2.0.2) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Content
mr: साहित्य

en: List
mr: यादी

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: ID
mr: आय डी

en: Page
mr: पान

en: General
mr: साधारण

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
