Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: General
pt: Geral

en: Show
pt: Mostrar

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: Server
pt: Servidor
