Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0-alpha5) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: List
eo: Listo

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: ID
eo: Identigilo

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Show
eo: Montru

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
