Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0-alpha5) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: List
mk: Листа

en: Settings
mk: Поставки

en: - All -
mk: - Сите -
