Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: List
pl: Lista

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: General
pl: Ogólne

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Show
pl: Pokaż

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Server
pl: Serwer

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Default server
pl: Domyślny serwer

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
