Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0-alpha6) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: List
az: Siyahı

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: General
az: Əsas

en: Sort by
az: Sırala

en: Show
az: Göstər

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
