Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0-alpha6) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: List
el: Λίστα

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: General
el: Γενικά

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
