Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0-alpha6) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: List
sv: Lista

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: General
sv: Allmän

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Show
sv: Visa

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
