Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: List
ar: لائحة

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: ID
ar: المعرف ID

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: General
ar: عام

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Show
ar: عرض

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
