Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Content
it: Contenuto

en: List
it: Elenco

en: Date
it: Data

en: Reset
it: Ripristina

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: General
it: Generale

en: Sort by
it: Ordina per

en: Show
it: Mostra

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Master
it: Principale
