Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: List
ka: სია

en: Date
ka: თარიღი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: General
ka: ზოგადი

en: Show
ka: ჩვენება

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: - All -
ka: - ყველა -
