Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: List
ug: تىزىملىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: ,
ug: ،

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
