Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: List
da: Vis

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: General
da: Generelt

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Show
da: Vis

en: Default value
da: Standardværdi

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Default server
da: Standard server

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende
