Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Content
fil: Nilalaman

en: List
fil: Listahan

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Page
fil: Pahina
