Metis (VG Wort integration) (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: List
mn: Жагсаалт

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Page
mn: Хуудас
