Multilanguage Form Display (2.0.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Language
da: Sprog

en: Edit
da: Redigér

en: Add
da: Tilføj

en: Published
da: Udgivet

en: Not published
da: Ikke udgivet

en: Multilingual
da: Sprog

en: Not translated
da: Ikke oversat

en: Translation
da: Oversættelse

en: About
da: Om

en: outdated
da: udløbet

en: Source language
da: Kildesprog

en: No translatable fields
da: Ingen felter der kan oversættes

en: Translations of %label
da: Oversættelser af %label

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
da: <strong>@language_name (originalt sprog)</strong>
