Multilanguage Form Display (2.0.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Language
eo: Lingvo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Add
eo: Aldonu

en: Published
eo: Publikigita

en: Not published
eo: Ne publikigita

en: Not translated
eo: Netradukita

en: outdated
eo: eksdata
