Multilanguage Form Display (2.0.0) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Language
gl: Idioma

en: Edit
gl: Editar

en: Add
gl: Engadir

en: n/a
gl: n/d

en: Published
gl: Publicado

en: Not published
gl: Non publicado

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: Not translated
gl: Non traducido

en: Translation
gl: Traducción

en: About
gl: Información

en: outdated
gl: atrasada

en: Source language
gl: Lingua fonte

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
gl: <strong>@language_name (Idioma orixinal)</strong>
