Multilanguage Form Display (2.0.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Language
hi: भाषा

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Add
hi: जोड़ें

en: n/a
hi: लागू नहीं

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Not published
hi: प्रकाशित नहीं हुआ

en: Multilingual
hi: बहुभाषी

en: Not translated
hi: अनुवादित नहीं

en: Translation
hi: अनुवाद

en: About
hi: के बारे में
