Multilanguage Form Display (2.0.0) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Language
id: Bahasa

en: Add
id: Tambah

en: n/a
id: t/t

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Not published
id: Tidak dipublikasikan

en: Multilingual
id: Multi bahasa

en: Not translated
id: Belum diterjemahkan

en: Translation
id: Terjemahan

en: About
id: Tentang

en: outdated
id: kadaluarsa

en: Source language
id: Sumber bahasa

en: No translatable fields
id: Tidak ada kolom yang dapat diterjemahkan

en: Translations of %label
id: Terjemahan dari %label

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
id: <strong>@language_name (Bahasa asli)</strong>
