Multilanguage Form Display (2.0.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Language
is: Tungumál

en: Edit
is: Breyta

en: Add
is: Bæta við

en: n/a
is: á ekki við

en: Published
is: Birt

en: Not published
is: Ekki birt

en: Translation
is: Þýðing

en: About
is: Um
