Multilanguage Form Display (2.0.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Translation
kn: ಅನುವಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು
