Multilanguage Form Display (2.0.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Language
pt: Idioma

en: Edit
pt: Editar

en: Add
pt: Adicionar

en: n/a
pt: n/d

en: Published
pt: Publicado

en: Not published
pt: Não publicado

en: Multilingual
pt: Multi-idioma

en: Not translated
pt: Não traduzido

en: Translation
pt: Tradução

en: About
pt: Sobre

en: outdated
pt: desatualizado

en: Source language
pt: Idioma de origem

en: No translatable fields
pt: Nenhum campo traduzível

en: Translations of %label
pt: Traduções de %label

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
pt: <strong>@language_name (idioma original)</strong>
