Multilanguage Form Display (2.1.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Language
gu: ભાષા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Not published
gu: અપ્રકાશિત

en: Not translated
gu: અનુવાદીત નથી

en: Translation
gu: ભાષાંતર

en: About
gu: વિશે
