Multilanguage Form Display (2.1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Language
lt: Kalba

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Add
lt: Pridėti

en: n/a
lt: n/d

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: Not translated
lt: Neišversta

en: Translation
lt: Vertimas

en: About
lt: Apie

en: outdated
lt: pasenęs vertimas
