Multilanguage Form Display (2.1.0) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Language
es: Idioma

en: Edit
es: Editar

en: Add
es: Agregar

en: n/a
es: n/d

en: Published
es: Publicado

en: Not published
es: No publicado

en: Multilingual
es: Multi idioma

en: Not translated
es: Sin traducir

en: Translation
es: Traducción

en: About
es: Acerca de

en: outdated
es: desactualizado

en: Source language
es: Idioma de origen

en: No translatable fields
es: Sin campos traducibles

en: Translations of %label
es: Traducciones de %label

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
es: <strong>@language_name (Idioma original)</strong>
