Multilanguage Form Display (2.1.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Language
fil: Wika

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Add
fil: Idagdag

en: n/a
fil: hindi naaangkop

en: Published
fil: Inilathala
