Multilanguage Form Display (2.1.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: Not translated
hy: Չթարգմանված

en: Translation
hy: Թարգմանություն

en: outdated
hy: ժամկետնանց
