Multilanguage Form Display (2.1.0) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Language
ja: 言語

en: Edit
ja: 編集

en: Add
ja: 追加

en: n/a
ja: 利用不可

en: Published
ja: 掲載

en: Not published
ja: 非掲載

en: Multilingual
ja: 多言語

en: Not translated
ja: 未翻訳

en: Translation
ja: 翻訳

en: About
ja: アバウト

en: outdated
ja: 期限切れ

en: Source language
ja: 元言語

en: No translatable fields
ja: 翻訳可能なフィールドはありません

en: Translations of %label
ja: %labelの翻訳

en: <strong>@language_name (Original language)</strong>
ja: <strong>@language_name（元言語）</strong>
