Multilanguage Form Display (2.1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Language
jv: Basa

en: Edit
jv: Sunting

en: Add
jv: Tambah

en: Published
jv: Dipacak

en: Not published
jv: Ora dipacak

en: Not translated
jv: Ora diterjemahna

en: About
jv: Ngenani

en: outdated
jv: kadaluwarsa
