Multilanguage Form Display (2.1.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: n/a
kk: жоқ

en: Published
kk: Жарияланған

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: Not translated
kk: Аударылмаған

en: outdated
kk: ескіріп кеткен
