Multilanguage Form Display (2.1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: Add
ps: زیاتول

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Translation
ps: ژباړه

en: About
ps: په اړه
