Multilanguage Form Display (2.1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: n/a
sr: нема

en: Translation
sr: Превод
